|
Czy da sie bez dg |
Czy da sie bez dg
Posty: 4
• Strona 1 z 1
Biznes Forum
‹ Biznes, Dotacje z UP i UE
‹ Ogólnie o biznesie
Autor
Wiadomość
Witam, wpadłem na pewien pomysł, chodzi o wynajem pewnej rzeczy. Chciałbym kasować za to 49 zł za dobę. Czy da się obejść bez rejestracji firmy, i w jaki sposób ewentualnie mógłbym się rozliczać. Raczej nie spodziewam się stałego obrotu, a jedynie w określonym okresie, sporadycznie po za nim. Proszę o pomoc, pozdrawiam
Na tak postawione pytanie da się odpowiedzieć jedynie - "być może", lub jak wolisz - "może tak, może nie".
zapewne chciałbyś dokładniejszego opisu, może jak dodam ,że jest to małe urządzenie eletroniczne zasialne baterią będzie łatwiej.
Bardziej interesujące byłoby pytanie czy wynajem będzie osobom fizycznym czy też firmom. Jeśli firmom to może da się obejść sporządzając umowę o dzieło lub umowę zlecenie. Jeśli osobom fizycznym czyli zwykłemu Kowalskiemu lub Nowakowi to ja nie widzę sposobu. Jak ktoś znam to niech zaraz napisze, a skorzystają na tym wszyscy usługodawcy.
Przeczytaj również posty podobne do tematu "Czy da sie bez dg":
Posty: 4
• Strona 1 z 1
|
|