|
Nazwa domeny wazna sprawa?? |
|
Strona główna forum
‹ E-Biznes
‹ Zarabianie w internecie
Posty: 18 • Strona 2 z 2 • 1, 2
Autor
Wiadomość
nazwa.pl, korzystam i polecam, to 100% profesjonalisci
Jeśli chcesz wypozycjonowac serwis pod frazę np.komiksy najlepiej mieć domene z tym słowem kluczowym w nazwie np. http://www.komiksy.pl http://www.komiksy.waw.pl. Niekiedy alias http://www.komiksy.er.pl w pozycjonowaniu z słowem kluczowym jest lepiej brany pod uwagę w googlu niż np. http://www.kasztan.pl a na nim twoja stronka ;)
Ale swoją drogą jak możesz tworzyć taki serwis jaki podałeś jeśli nieznasz podstawowych spraw zwiazanych z obsługą/przekierowywaniem domen?
W sprawie domen to też polecam nazwa.pl-teraz jest bardzo taniutko, profesjonalnie i szybko. Trzeba tylko pamiętać że z tej promocji może skorzystać jeden raz użytkownik (konto). Oczywiście można zakładac konta na rodzinkę, babciów, ciociów- to też zrobiłem=) W tej chwili jestem posiadaczem wielu kont z tematyki jeździectwo.
Posty: 18 • Strona 2 z 2 • 1, 2
|
|