|
Odliczenie od podatku środków zakupionych z dotacji z PUP |
|
Strona główna forum
‹ Banki, lokaty, kredyty, dotacje z UE
‹ Dotacje
Posty: 6 • Strona 1 z 1
Autor
Wiadomość
Witam.Czy można odliczyć od podatku wartość zakupionych przedmiotów z otrzymanej dotacji.Gdzieś tutaj na forum czytałem ,że nie,natomiat Pani z UP powiedziała mi ,że to zależy od księgowej - jedne odpisują , inne nie.W związku z tym ,że zamierzam prowadzić księgowość sam proszę o porade. Z góry dzięki. Pozdrawiaam
Poszukaj sobie posta Wielkota , w którym rozłożył system na łopatki :-)
E tam, zaraz rozłożył... :)
System trzeba wykorzystywać (jezeli ów system na to pozwala), rozkładanie źle się kojarzy. Krótko mówiąc, system NIE ZABRANIA zaliczania w koszty środków pochodzących z dotacji. Jedyne co nie może być kosztem, to amortyzacja od środków trwałych WPROWADZONYCH DO EWIDENCJI. Więcej szczegółów jesli zechcesz znajdziesz na forum (łącznie ze stosownymi Art. ustawy).
Prosze podaj WILEKOT link'a do Twojego postu odnośnie rozliczenia, bardzo mi sie to przyda. z Góry dzięki, nie mogłem znaleść..
Bardzo Cie prosze WIELKOT o podanie tych linków odnośnie tego Twojego postu. Bardzo potrzebuje a nie potrafie znaleść;-/
Szukajcie a znajdziecie :-)
Chcesz prowadzić biznes a posta nie możesz na forum znaleźć? :-)
Posty: 6 • Strona 1 z 1
|
|