|
POTRZEBUJE POŻYCZYCZYĆ PRYWTANIE 10000ZŁ. |
POTRZEBUJE POŻYCZYCZYĆ PRYWTANIE 10000ZŁ.
Posty: 3
• Strona 1 z 1
Biznes Forum
‹ Banki, lokaty, kredyty
‹ Kredyty
Autor
Wiadomość
Witam. Szukam osoby która bylaby w stanie pozyczyc mi 10000zl. Prowadze dzialalnosc od poltora roku w Krakowie (taksowka). Banki niestety odpadaja z uwagi na zly bik (kredyt niespalcany terminowo, windykowany, sprawa zamknieta calkowicie okolo 2 lat temu). Zadnych innych zobowiazan, rat, kredytw etc. nie posiadam. Zarobki netto wahaja sie pomiedzy 2500 a 3000zl. Zusy i US placone terminowo bez zaleglosci. Proponuje splate w 24 ratach po 625zl. czyli kwota ktora splace po 24 miesiacach= 15000zl. Zabezpieczenie najlepiej wekslem. Pozyczka oprocentowana 25% w skali roku. Jestem otwarty na wszelkie inne propozycje. Prosze o kontakt na priv.
Faktycznie oprocentowanie takiej pożyczki którą proponujesz, przy malejących odsetkach, to 42,4% a nie jak podajesz 25%.
Piszesz że jeździsz na taksówce. Czy ten samochód jest Twój ? Jak tak i nie ma na nim żadnych zobowiązań to sprzedaj go firmie leasingowej i wyleasinguj go od nich oczywiście z opcją wykupu.
w końcu 10.000 tys to nie tak dużo jak masz płacony ZUS w czasie wiec może zadzwoń do SKOKu Wołomin, kwota nie za wysoka wiec może załatwisz to szybko i bez problemu, powodzenia
Przeczytaj również posty podobne do tematu "POTRZEBUJE POŻYCZYCZYĆ PRYWTANIE 10000ZŁ.": - Potrzebuję pilnej pożyczki 10000zł na 12 mies lub krócej 20% - Zainwestuje 10000zł - 10000zł zainwestuje - inwestycja 10000zł na 10-12 miesięcy - Szukam pomysłu za góra 10000zł.
Posty: 3
• Strona 1 z 1
|
|