wutam,
zastanawiam sie nad biznesem - kupują luzem towar i pakuję w torebki
daje to do sklepow
towar=orzeczy,przyprawy itp
jakie wymogi trzeba spelnic ?
|
przepakowywanie żywności |
|
Strona główna forum
‹ Biznes
‹ Pomysł na biznes
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Autor
Wiadomość
wutam,
zastanawiam sie nad biznesem - kupują luzem towar i pakuję w torebki daje to do sklepow towar=orzeczy,przyprawy itp jakie wymogi trzeba spelnic ?
Przede wszystkim zastanów się nad pozyskaniem ciekawego producenta torebek. Najlepiej drobnego, kóry ma maszynerię na jakiejś małej pipidówie w domu i robi foliówki np. dla hurtowni farmaceutycznych. Może wejdzie z tobą w kontakt.
Potem po prostu podzwoń do hipermarketów i zaoferuj im swoją ofertę. Nie muszą to być wcale hipermarkety, bo one mają swoich doistawców foliówek, czy torebek i z nich pewnie nie zrezygnują. Wejdź na rynki mniejszych przedsiębiorców, takich jak apteki, księgarnie, którym będziesz oferował zsaprojektowanie logo i claimu i szatę graficzną foliówki. Zrobisz to sam - choć to trochę boli.
mi nie chodzi o same opakowania.
Tylko chodzi o to, ze mam kontakt z orzechami, które chcialbym pakowac w mniejsze woreczki. Jakie wymogi (sanepid itp) trzeba spełnić, aby prowadzić taka dzialalnosc.
Posty: 3 • Strona 1 z 1
|
|