|
Sprowadzanie końcówek kolekcji firm |
Sprowadzanie końcówek kolekcji firm
Posty: 4
• Strona 1 z 1
Biznes Forum
‹ Biznes, Dotacje z UP i UE
‹ Szukam pomysłu na Biznes
Autor
Wiadomość
Mam pomysł na sprowadzanie końcówek kolekcji firm których w tym momencie nie ma u nas na rynku (nie jest to adidas, ani puma, next których jest już przesyt). Mam dobre dojście ale niestety mało gotówki. Prowadzę sklep detaliczny jednak chcę go przerobić na hurtownie, będę wdzięczny za jakieś rady.
Najważniejsze pytanie: masz dojścia, kontakty do tych końcówek?
Mam odpowiednie dojścia do dużych dostawców z Niemiec, wiem jak wyglądają te ubrania, tylko całą gotówkę mam ulokowaną w sklepie detalicznym a nie mogę sobie pozwolić na kolejną pożyczkę - realnie oceniam swoje możliwości finansowe.
Jak masz dobre dojścia to połowa sukcesu ale bez gotówki faktycznie niewiele zdziałasz.
Przeczytaj również posty podobne do tematu "Sprowadzanie końcówek kolekcji firm": - hurtownia końcówek kolekcji - Wyprzedaż koncówek kolekcji - HURTOWA SPRZEDAŻ KOŃCÓWEK KOLEKCJI - Wyprzedaż końcówek kolekcji! OKAZJA! - Nowa odziez z wyprzedazy sezonowej i koncowek kolekcji
Posty: 4
• Strona 1 z 1
|
|